Modely karavanů a jejich prodej

Měsíční archív: Leden 2015

0

Zelenka karavany

Společnost Zelenka karavany se zabývá prodejem a půjčováním obytných karavanů. Karavany dováží v drtivé většině případů ze západní Evropy, přičemž je následně prodávají. V nabídce naleznete karavany různých velikostí a značek.

Společnost se zabývá dovozem již několik let, za které nasbírala dostatek zkušeností a vytvořila si stabilní zázemí. Všechny karavany, které jsou momentálně v nabídce, si můžete prohlédnou na oficiálních stránkách společnosti, které naleznete na internetové adrese karavany-zelenka.cz.

Pokud si na stránkách nějaký karavan vyberete, tak můžete napsat na email nebo zavolat na telefonní číslo a domluvit si prohlídku daného karavanu, abyste se podívali, co jste si vybrali, případně se poradili. Pokud se podíváte na stránky společnosti, tak po levé straně naleznete hlavní menu, které je rozděleno na několik kategorií.

Jedná se o prodej karavanů, kde naleznete karavany, které jsou k dispozici, dále půjčovna karavanů, kde naleznete karavany, které jsou momentálně k zapůjčení. Dále je zde kategorie příslušenství, kde naleznete spoustu náhradních dílů, příslušenství a dalších doplňků, které byste mohli u karavanů využít.

Další kategorií jsou předstany, které využijete například při kempování v přírodě. Předstany jsou včetně kolíků, konstrukce a krycího pruhu.

0

Karavan na prodej

Prodejem karavanů se v dnešní době zabývá poměrně veliké množství společností. Pokud se budete chtít na nabídky těchto společností podívat, tak stačí napsat do nějakého vyhledávače heslo jako třeba “karavany na prodej” a vyjede vám množství společností, které se prodejem karavanů a obytných vozidel zabývají.

Jednou z takových společností je pak například společnost Camping Cars, kterou naleznete na stejnojmenné internetové adrese. V portfoliu společnosti naleznete například obytná vozidla značek Benimar a Burstner a dále karavany značek Averso, Burstner Premio nebo Mini-C 2.

Společnost se zabývá hlavně prodejem obytných automobilů a karavanů značky Burstner, ale také pronájmem těchto vozidel. Kromě toho je zde možnost zakoupení různého příslušenství a dalších doplňků ke karavanům a obytným vozidlům.

Pokud se podíváte na oficiální internetové stránky této společnosti, které naleznete na internetové adrese campingcars.cz, tak v horní části stránek se nachází hlavní menu, které je rozděleno do několika kategorií. Jedná se například o výběr karavanů, obytných vozidel, skladových vozidel nebo nabídka vozidel k zapůjčení.

Kromě tohoto se společnost zabývá také výrobou a prodejem celoročních mobilních obytných domů. Pokud jde však o karavany, tak v nabídce naleznete u všeho kompletní popisky a náhledové obrázky.

0

Pronájem karavanů

Pronájmem karavanů a obytných vozidel se v dnešní době zabývá opravdu veliké společností, které nabízí různé služby. Pokud se na nějaké takové budete chtít podívat, tak stačí napsat do vyhledávače heslo jako třeba “pronájem karavanů” a vyjede vám opravdu veliké množství společností, které se poskytováním takových služeb zabývají.

Jednu z takových společností naleznete na internetové adrese pujcobytneauto.cz. Pokud se podíváte na internetové stránky této společnosti, tak v horní části naleznete hlavní menu, které je rozděleno do několika kategorií.

Zde si můžete vybrat jestli chcete půjčit obytné auto nebo karavan. Společnost se zabývá také prodejem obytných vozidel, na které se zde můžete také podívat. Provozovna této společnosti se nachází v obci Hřídle u Berouna, kam se můžete zajet podívat na prohlídku, případně již na přebrání vámi vybraného karavanu.

K zapůjčení obytného vozidla nebo karavanu dostanete celoroční dálniční známku pro Českou republiku zcela zdarma, v ceně je pak samozřejmě také povinné ručení a havarijní pojištění.

V karavanu naleznete kompletní kempový nábytek, základní vybavení kuchyně včetně jídelní soupravy, příborů a tak podobně. Ke karavanu je nabízený také DVD přehrávač s televizí, ekologické známky pro vjezd do měst v Německu a tak podobně.

0

Karavan za odvoz

Jestliže vlastníte například karavan nebo obytný automobil a chcete se jej zbavit nebo s ním již nemít žádné starosti, tak jej můžete nabídnout za odvoz. Avšak pozor, stále se jedná o automobil, který se používá k provozu na silničních komunikacích.

Jde tedy o to, že pokud se tak nadále bude používat, tak je potřeba, abyste se odhlásili z příslušného úřadu evidence vozidel a nahlásil se nový majitel. A vzhledem k tomu, že od letošního roku jsou poupraveny zákony a nařízení, tak tyto dva úkony se musí provést současně.

Nedochází tak na úřadech k hromadění vozidel, která nejsou napsána na nového vlastníka a tak podobně. Jiná je samozřejmě situace, kdy vozidlo slouží například pouze jako místo k bydlení někde na zahradě a jako vozidlo se již používat nebude.

V tomto případě stačí (pokud se tak ještě nestalo) vozidlo odhlásit a nový majitel si jej může odvést například na nějaké korbě nebo tak podobně. Zkrátka jíž nesmí na silnici jako vozidlo. Oblíbenou stránku pro věci za odvoz naleznete na internetové adrese vsezaodvoz.cz. Zde můžete nabízet nebo poptávat věci, které jste ochotní dát nebo převzít pouze za odvoz. Kromě jiného zde najdete například elektroniku, oblečení a tak podobně.

0

Půjčovna obytných vozů

Chcete si sami na dovolené určit kam pojedete a kde budete bydlet? Už žádné tahání kufrů, bydlení v přecpaných hotelech a další strasti klasických dovolených.

V dnešní době jsou velice oblíbené obytné automobily.

Jsou však poměrně drahé a ne každý si koupi takového vozidla může dovolit. Naštěstí však existují společnosti, které se zabývají půjčováním obytných vozidel. Jednu takovou společnost naleznete na internetových stránkách caravanholidays.cz.

Společnost poskytuje kompletní službypro individuální dovolené ve všech částech Evropy, a to v pohodlných, luxusních a plně vybavených obytných vozidlech. Na stránkách si můžete přímo naplánovat nějakou luxusní dovolenou v libovolné evropské destinaci zcela dle vašich představ. O zbytek se již postará společnost Caravan Holidays.

Kromě komfortního obytného vozidla si můžete dále také pronajmout další vybavení pro zábavu a sport, jako třeba kole, brusle, sportovní vybavení a tak podobně. K dispozici je pak na cestách dvacetičtyř hodinonová asistenční služba, kdyby se náhodou něco stalo.

Obytné vozidla jsou opravdu luxusně vybavené. Najdete tu samozřejmě záchod, sprchu, kuchyňskou linku, mrazák, lednici, bojler, plynové topení, televizi s dvd přehrávačem, pohodlné postele, sedací soupravu, tempomat, klimatizaci, markýzu a tak podobně.

Jinak zde najdete klasické hotelové vybavení , jako třeba ložní prádlo, přikrývky, polštáře, ručníky, hygienické prostředky a tak dále.

0

Bazar obytných vozů

Bazarů obytných vozidel a karavanů je v dnešní době na internetu opravdu veliké množství. Na stránkách se můžete podívat na inzerci a nabídku těchto vozidel. Jednu z těchto stránek naleznete například na internetové adrese karavanymk.cz.

Jedná se o společnost, která v prvé řadě karavany a obytné automobily dováží ze zemí Evropské Unie. Dováženy a prodávány jsou pouze kvalitní obytné ojeté karavany a automobily, přičemž u všech vozidel je zaručován naprosto jasný původ. Na žádném z vozidel nejsou leasingy, finanční závazky ani zástavní právo.

Drtivá většina všech vozidel, které jsou zde nabízeny, pochází od soukromých osob. Obytné vozidla jsou ze zemí Evropské Unie dováženy také na objednávku, přičemž se o nic nemusíte starat. Dokonce máte v ceně zařízení českých dokladů, a to včetně měření emisí a provedení státní technické kontroly.

Služeb této společnosti můžete využít i pokud nějaký obytný automobil nebo karavan přímo vlastníte a chcete se jej zbavit. Pro karavan si z firmy přijedou, vyplatí vám peníze a odjedou. Je zde samozřejmě také možnost nákupu vozidel na protiúčet. Pokud se podíváte na oficiální stránky, tak v horním menu si můžete vybrat, jestli se chcete mrknout na vozidla nebo na náhradní díly, které společnost také dováží.

0

Fiat Ducato obytný vůz

Fiat Ducato byl od začátku vyráběn jako užitkové lehké vozidlo, přičemž se jedná o dodávku, která je samozřejmě vyráběna automobilovou společností Fiat.

Výroba tohoto modelu začala v roce 1994 v Itálii ve městě Val Di Sangro.

V současné době existuje poměrně veliké množství různých verzí, které slouží jak pro přepravu materiálů, tak pro přepravu osob a tak podobně. Jednotlivé modely se od sebe liší výškou stavby a samozřejmě také délkou.

Dělala se i poměrně hodně zkrácená verze tohoto vozidla, které se říkalo Fiat Talento. Fiat Ducato jde velice dobře přestavět také na obytné vozidlo. Pokud se budete chtít na nějaké předělávky podívat, tak stačí napsat do nějakého vyhledávače heslo jako třeba “Fiat Ducato obytný vůz” a vyjede vám množství odkazů především na bazary a inzertní stránky, kde se můžete na tuto úpravu podívat.

Musíte však počítat s tím, že se jedná o poměrně starý typ vozidla, takže rozhodně nemůže být úprava obytného vozidla tak kvalitní a hezká, jako jsou obytná vozidla, která se vyrábějí v současné době. Na druhou stranu, pokud nevyžadujete nějaký extra komfort a hledáte pouze něco, kam byste mohli na cestách složit hlavu, jít na záchod, něco si uvařit, tak je Fiat Ducato docela dobrou variantou.

0

Půjčovna obytných vozů Brno

V Brně se nachází několik společností, u kterých si můžete zapůjčit karavany nebo obytné vozidla. Jednou z těchto společností je například společnost Caravan Brno, kterou naleznete stejnojmenné adrese. Pokud jde o obytná vozidla, tak zde najdete královskou třídu mezi těmito vozidly, a to konkrétně obytné vozidlo Burstner Aviano l 728 G a dvě další vozidla Burstner Viseo 707 P.

Mezi základní přednosti těchto vozidel patří určitě komfortní výbava, velice zajímavý panoramatický výhled, koženěné čalounění, velké vnitřní prostory, nosič pro čtyři kola, připojení pro venkovní gril atp.

Pojďme se nyní podívat na všeobecné podmínky  a informace o zapůjčení. K řízení nebo tažení karavanu je potřeba minimální věk, a to dvacet pět let. Sjednané je samozřejmě havarijní pojištění, a to se spoluúčastí deseti procent, minimálně deset tisíc korun. V sezoně je minimální doba pronájmu sedm placených dní a mimo sezonu jsou to minimálně tři dny.

Je samozřejmě naprosto zakázané dělat v obytném vozidle jakékoliv úpravy, jako třeba šroubování, polepování, vrtání a tak podobně. Zakázáno je zde také používat svíčky, kouřit a další manipulace s ohněm. V přívěsu je zakázané převážení jízdních kol, lyží dalších předmětů, které by eventuelně mohly poškodit interiér vozidla.

Domácí zvířata do obytného vozidla jsou povolené pouze po domluvě.

0

Luxusní obytné vozy

Prodejem luxusních obytných vozidel se v České republice zabývá několik společností, na jejichž portfolio se můžete samozřejmě podívat na jejich oficiálních internetových stránkách.

Jednou takovou společností je pak například společnost s ručením omezeným Caravan Exclusive.

Ta se specializuje na prodej obytných vozů a caravanů pro nejnáročnější zákazníky, přičemž pilotním produktem jsou zde obytná vozidla značky Morelo.

Při výběru vozidla se zaměstnanci společnosti snaží svým zákazníkům vytvořit odborné fundované prohlídky v nerušeném prostředí, proto je dobré si termíny prohlídek domlouvat předem. Pokud se podíváte na internetové stránky této společnosti, které se nacházejí na internetové adrese caravan-exclusive.cz, tak po levé straně naleznete hlavní menu s několika kategoriemi.

V kategorii prodej naleznete všechny typy vozidel, které jsou v portfoliu společnosti. Jedná se o typy Morelo Palace, Morelo Palace s alkovnou, Morelo Palace LOFT a Morelo Manor.

Základním typem je Morelo Palace, který přináší nadstandardní kvalitu, excelentní techniku, promyšlenou funčknost, elegantní design a luxusní komfort. V obytném prostoru vozidla naleznete všechno, co byste si jen mohli přát. Jedná se o luxusní kuchyň pro kulinářské potěšení, komfortní koupelnu, stylový komfort ložnice, úložné prostory pro věci a tak podobně.

0

Stanový přívěs za auto

Stanových přívěsů naleznete v dnešní době na trhu poměrně veliké množství různých druhů a typů. Jedním z nejprodávanějších a nejoblíbenějších je určitě stanový přívěs Camp-let info, přičemž byl celých pět let po sobě vždy zvolen nejlepším lehkým přívěsovým stanem, i když soupeřil s těmi nejlepšími produkty z Evropy i Anglie.

V porotě se hodnotila snadnost použití, celkový design, složení a sestavení, cena, pohodlí a kvalita. Přívěs se vyznačuje svou robustní karoserií, která je vyrobena ze silného a kvalitního laminátu.

Celá karosérie přívěsu působí na první pohled opravdu robustně a kde koho hned napadne, že je hodně těžký. Opak je však pravdou, což podtrhují vynikající manévrovací schopnosti. Pojďme se podívat na další výhody stanového přívěsu Camp-let.

Je poměrně malý a velice lehce táhnutelný, přičemž jej můžete zaháknout i za malé vozidlo. Pokud se přívěs vypřáhne, tak je také velice lehce ovladatelný, podle čísel dokonce o sedmdesát procent lépe než klasické skládací karavany. Celkově nabídne tento přívěs sedmnáct až osmnáct metrů čtverečních, což by do něj ve složeném stavu opravdu nikdo neřekl.

Plátno i akryl, které jsou použity na přívěsu, jsou ošetřené proti blednutí a jsou stoprocentně vodě odolné.