Modely karavanů a jejich prodej

Měsíční archív: Únor 2015

0

Karavany v Německu

Německé karavany patří k tomu nejkvalitnějšímu, co můžete sehnat. To ostatně platí i o klasických vozidlech německých značek. Jednou z velice oblíbených německých značek je určitě značka Carado, která se zabývá výrobou a prodejem karavanů a obytných vozidel, u kterých oceníte především velice příjemný interiér, světelnou a tepelnou pohodu.

Všechny vozidla od této společnosti jsou vybavena komfortními rošty a matracemi, inteligentními úložnými prostory, kvalitním a komfortním sezením a spoustou dalších příjemných vychytávek.

Bohatou výrobu naleznete již u sériových vozidel. V sériové výrobě naleznete také spousta bezpečnostních prvků. Jedná se samozřejmě o systémy ABS, EPS, ASR (zabraňování protáčení poháněných kol), EBV (zabraňování rozdělením brzné síly mezi zadní a přední nápravu), AAS (asistent při rozjíždění do kopce) a samozřejmě airbagy a tak podobně.

Pokud jde o komfort vozidel sériové výroby, tak zde naleznete prostornou kuchyň za použití kvalitních a prvotřídních materiálů, včetně úložných systémů, pracovní plochy, dřezu na nádobí a tak podobně. Důraz je kladený samozřejmě také na kvalitní a komfortní sezení, takže jsou zde použity pouze prvotřídní kožené a textilní potahy od renomovaných výrobců.

Prodejem vozidel této značky se v České republice zabývá několik společností, přičemž jednou z nich je například společnost s ručením omezeným Motorsport, kterou naleznete v pražských Vysočanech na ulici Poděbradská 29.

Můžete se podívat na oficiální stránky, které naleznete na internetové adrese karavany-carado-hymer.cz. Zde najdete veškeré modely, které jsou vyráběny společně s detailními popisky a obrázky.

0

Karavan 24

Pokud patříte mezi příznivce a fanoušky karavanů, či obytných vozidel a cestování s nimi, tak určitě musíte znát největší český internetový portál, který naleznete na internetové adrese caravan24.cz.

Jedná se o jakési otevřené, volné společenství, které spojuje právě tento koníček. Najdete tu lidi všech věkových skupin, rodiny s dětmi, rodiny bez dětí, lidi z České republiky, ze Slovenska a tak podobně.

Hlavní smysl této stránky spočívá v tom, aby zde lidé sdíleli své zkušenosti, pomáhali a radili druhým v něčem, s čím již mají nějaké zkušenosti a na druhou stranu se dozvěděli věcí, které ještě neví.

Stránky slouží také jako prostředek pro sdílení zážitků, domlouvání různých srazů, sdílení videí i fotografií z cest karavanem a tak podobně.

K tomu zde slouží především fórum, kde si můžete s ostatními nadšenci podívat, posílat zprávy, prostě být v kontaktu. Pokud se podíváte na tyto stránky, tak po levé straně naleznete hlavní menu, které je rozděleno do několika kategorií podle toho, co hledáte.

Naleznete zde plánování výjezdů, reporty z uplynulých výjezdů, fotogalerie, články o karavanech a obytných vozidlech, novinky z tohoto světa a tak podobně. Dále se můžete podívat na seznam kempů, které jsou jako dělané pro výlety s karavanem, bazary, kde můžete narazit na karavany a tak dále.