Modely karavanů a jejich prodej

Solární panely 12v obytné auto

Obytné automobily nejsou v dnešní době až tak neobvyklé, i když v České republice jich zas tak moc ještě nepotkáte. Každopádně na obytné automobily, karavany a tak podobně jsou velice oblíbené solární panely, které zajišťují určitou nezávislost na elektřině.

Dalo by se říct, že jsou solární panely na obytné automobily povinností. Cena solárních panelů se samozřejmě liší podle velikosti a výkonu. Pokud se budete chtít na nějaké solární panely a další vybavení ke karavanům podívat, můžete se mrknout na speciální obchod pro karavany, který najdete na internetové adrese karavan.cz.

Po levé straně naleznete seznam všech produktů, které zde můžete zakoupit, přičemž jsou samozřejmě rozděleny do mnoha přehledných kategorií podle typu produktu. Jednou z těchto kategorií je pak právě kategorie Solární technika, kde najdete například regulátory nabíjení, solární komplety, montážní součástí a solární panely.

Solární panely zde najdete dvanácti a dvaceti čtyř voltové. Velice oblíbeným produktem je zde například Solární panel Solarlines SL 50 50Wp 200Wh. Je určený právě pro nabíjení akumulátorů rekreačních domků, obytných vozů, aut a tak podobně.

Záruka výkonu tohoto panelu je celých dvacet let, přičemž jeho cena je zhruba čtyři tisíce korun.

Komentáře jsou uzavřeny.