Modely karavanů a jejich prodej

Stanový přívěs za auto

Stanových přívěsů naleznete v dnešní době na trhu poměrně veliké množství různých druhů a typů. Jedním z nejprodávanějších a nejoblíbenějších je určitě stanový přívěs Camp-let info, přičemž byl celých pět let po sobě vždy zvolen nejlepším lehkým přívěsovým stanem, i když soupeřil s těmi nejlepšími produkty z Evropy i Anglie.

V porotě se hodnotila snadnost použití, celkový design, složení a sestavení, cena, pohodlí a kvalita. Přívěs se vyznačuje svou robustní karoserií, která je vyrobena ze silného a kvalitního laminátu.

Celá karosérie přívěsu působí na první pohled opravdu robustně a kde koho hned napadne, že je hodně těžký. Opak je však pravdou, což podtrhují vynikající manévrovací schopnosti. Pojďme se podívat na další výhody stanového přívěsu Camp-let.

Je poměrně malý a velice lehce táhnutelný, přičemž jej můžete zaháknout i za malé vozidlo. Pokud se přívěs vypřáhne, tak je také velice lehce ovladatelný, podle čísel dokonce o sedmdesát procent lépe než klasické skládací karavany. Celkově nabídne tento přívěs sedmnáct až osmnáct metrů čtverečních, což by do něj ve složeném stavu opravdu nikdo neřekl.

Plátno i akryl, které jsou použity na přívěsu, jsou ošetřené proti blednutí a jsou stoprocentně vodě odolné.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Stanové přívěsy za auto a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.